Podczas Targów ITM Polska w Poznaniu (4-6 czerwca 2013 r.) odbędzie się Maintenance Expert Meeting - I Ogólnopolski Kongres Przedstawicieli Działów Technicznych i Utrzymania Ruchu.

Pierwszego dnia (4.06.) będzie poruszona tematyka Professional Asset Management, czyli Profesjonalnego Zarządzania Technicznego. Jak dzisiaj rozwija się utrzymanie ruchu i zarządzanie techniczne na świecie? Co sprawia, że jedne firmy zarządzają swoim majątkiem technicznym lepiej niż inne? Jak ma się Profesjonalne Zarządzanie Techniczne w odniesieniu do Total Productive Maintenance czy Reliability Centered Maintenance? Na te m.in. pytania odpowiedzą eksperci prowadzący konferencję podczas I sesji tematycznej, odnosząc się do światowych standardów Professional Asset Management. Sesja II to z kolei studia przypadków prezentujące realne wdrożenia, narzędzia i rozwiązania wspierające Professional Asset Management.
Utrzymanie ruchu samodzielnie czy z pomocą? To pytanie będzie punktem wyjścia dla drugiego dnia kongresu (5.06.). Outsourcing UR - pełny czy częściowy, kiedy, w jakiej formie i dla kogo? O czym nie wolno zapominać, ustalając warunki współpracy i co warto zawrzeć w umowie outsourcingowej? Eksperci podpowiedzą też jak w praktyce ocenić korzyści i zagrożenia płynące z outsourcingu.

Trzeci dzień (6.06.) poświęcony zostanie efektywności. Punktem wyjścia będzie sesja tematyczna, podczas której uczestnicy dowiedzą się, jak mierzyć i analizować efektywność utrzymania ruchu i zarządzania technicznego oraz jak wykorzystać w praktyce wskaźniki KPI i podejmować właściwe decyzje na ich podstawie.

Szczegółowy program konferencji, jak również formularz rejestracji jest dostępny na stronie www.m-e-m.pl

Patronem medialnym I Ogólnopolskiego Kongresu Przedstawicieli Działów Technicznych i Utrzymania Ruchu jest Przegląd Techniczny. mj