Z perspektywy czasu mogę ocenić, iż jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu było związanie się zaraz po studiach z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Znajomość specyfiki tej branży poznawałam rozpoczynając swoją pracę w certyfikacji systemów zarządzania, później jako kierownik Zespołu Promocji i Marketingu, kierownik Działu Promocji i Badań Rynkowych, a dzisiaj pełniąc funkcję dyrektora marketingu w PCBC S.A.

Naukę w zakresie obszaru systemu oceny zgodności rozpoczęłam praktycznie od podstaw, oprócz determinacji, a w późniejszym czasie wręcz pasji, miałam szczęście trafić na wspaniałych ludzi, którzy mnie ukierunkowali i wspierali, Wojciecha Henrykowskiego - prezesa PCBC S.A. oraz Tadeusza Glazera - dyrektor ds. badan i certyfikacji w PCBC. Są to osoby, które w dziedzinie jakości stanowią wzór do naśladowania i zawsze z otwartością i serdecznością dzielą się ze mną swoimi doświadczeniami. Jednym słowem uczyłam się i wciąż uczę od najlepszych. Ważne jest dla mnie to, że wykonywana przeze mnie praca daje mi dużo satysfakcji. W chwili, gdy praca ta zostaje doceniona, to dla mnie dodatkowa mobilizacja do ciągłego doskonalenia swoich działań w dziedzinie promocji systemów zarządzania, które pozwolą mi spełniać oczekiwania klientów, jak i godnie reprezentować swoją jednostkę. Należę do osób z nieograniczonym optymizmem i pogodą ducha, co pozytywnie wpływa na moje życie zawodowe i prywatne. Kocham życie, więc intensywnie je przeżywam, realizując swoje pasje, takie jak zamiłowanie do sportu, podróży. To fundamentalne źródła energii, adrenaliny i uśmiechu.

Podróże wiążę zazwyczaj z czynnym wypoczynkiem. Cieszy mnie, że mam możliwość pokazania innym, jak piękne i zabawne może być jeżdżenie na nartach mimo tego, że nie jest się wytrawnym narciarzem. Ponadto pływam, jeżdżę na rowerze, gram w tenisa, a to wszystko daje mi ogrom radości i poczucia wolności. Pozytywnie motywuje mnie do działania umiejętność  wykorzystania uroków słońca, wiatru, wody i śniegu - zadowolenie i uśmiech innych.