Organizatorzy III Otwartej Konferencji Lean w Poznaniu (9-11.04.) spodziewają się ponad 1000 osób z całego kraju na największej w Polsce konferencji zajmującej się tematyką ciągłego doskonalenia w oparciu o metodykę Lean. Wydarzenie weszło już na stałe do kalendarza spotkań kadry menedżerskiej i osób pracujących nad ciągłą poprawą wyników przedsiębiorstw. Udział w konferencji jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych.
W tegorocznej konferencji wezmą udział przedstawiciele takich firm jak m.in. Volkswagen, Volvo, Philips czy Siemens. Nie zabraknie również branży usługowej, którą reprezentować będą m.in. Poczta Polska, Bank BGŻ czy Sodexo. W programie znajdzie się miejsce na poznawanie ciekawych idei i pomysłów dotyczących doskonalenia, a przede wszystkim czas na integrację środowiska i nawiązanie kontaktów.

Uczestnicy z ponad 450 firm w ciągu trzech dni konferencji będą mogli wysłuchać ponad 30 wystąpień i wziąć udział w czterech warsztatach. Jeden z nich poprowadzi Aoki Mikicharu – absolutny autorytet w dziedzinie Systemu Produkcyjnego Toyoty w Japonii, Chinach i Korei.

Konferencja odbędzie się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie konferencji: www.konferencjalean.pl
Patronem medialnym konferencji jest Przegląd Techniczny.

mj