Aktualna pozycja: Start
Artykuły Przeglądu Technicznego - NASZ PATRONAT

REECO Poland zaprasza na czwartą edycję Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland, która odbędzie się 23-25 września 2014 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

W ubiegłym roku wystawę w ciągu dwóch dni odwiedziły prawie cztery tysiące osób z Polski i z zagranicy. Ponad 130 wystawców zaprezentowało nowości i osiągnięcia w branży energii odnawialnej. Także podczas  tegorocznych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej zaplanowano wiele ważnych spotkań, zebrań i konferencji.

Fora branżowe i konferencje organizowane w ramach targów RENEXPO® Poland 2014 będą ważnym wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych tematyką innowacyjnych rozwiązań na rynku fotowoltaiki, osób zajmujących się regulacjami unijnymi dotyczącymi biogazu, tematyką pomp ciepła, energetyki wodnej oraz biopaliw.

REECO Poland zaprasza wszystkie organizacje, instytucje, jak też wydawnictwa i portale internetowe wspierające ideę energii ze źródeł odnawialnych, do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia. Organizator chce nie tylko pokazać siłę polskiego sektora, ale także zachęcić zagraniczne firmy do inwestowania w Polsce, ponieważ polski rynek ma ogromny potencjał, którego nie wolno nam zmarnować – mówi Małgorzata Bartkowski, Project Manager RENEXPO® Poland.

Jak co roku wręczony zostanie Puchar RENERGY® AWARD w kategoriach: Wybitna Osobowość (dla osoby, która odgrywa ważną rolę w branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej) oraz Innowacyjna Technologia (dla firmy, która zaprezentuje najbardziej innowacyjną technologię podczas Targów RENEXPO® Poland 2014).
Zgłoszenia można nadsyłać do 12 września 2014 r.